Meelespea!

Renditud tehnika aitab sul teostada oma projekte ja unistusi. Palun hoia ja kasuta renditehnikat nii nagu enda oma! Rentides tehnikat, vastutate selle korrasoleku eest tehnika üle andmiseni. Tehnikat edasi rentida ei ole lubatud. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletu ümberkäimise puhul, on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Palun kontrolli koos “operaator kõps” töötajaga tehnika korrasolekut enne ja pärast rentimist.

 

Millal ja kust saab rentida?

Renditoodete väljastamine toimub E-R kella 9:00-17:00-ni aadressil Tulika 15/17 Tallinn. Soovi korral saab renditehnikat saata ka Cargobusi või DPD kulleriga üle Eesti. Tallinna piires saame pakkuda ka kiirkullerteenust. Kulleriga saadud tehnika tuleb tagastada samuti kullerteenusega aadressile Tulika 15/17 Tallinn. Transpordikulud maksab rentnik. Transpordile kulunud päevad arvestatakse rendiperioodi sisse.

 

Kuidas toimub rendiarvestus?

Ühe päeva rendiarvestusse läheb vahemik 4 tundi kuni 24 tundi. Kui planeerite tehnika kasutamise ja tagastamise 4 tunni piiridesse, siis kehtib tehnika rendile -35% soodustus 24 tunni hinnast, püsiklient saab lisaks veel 15% soodustust.

NB! Kui soovite tehnikat broneerida nädalavahetuseks, siis kehtib 1 PÄEVA hind juhul kui broneerite tehnika kättesaamise REEDEL alates kella 14:00-st ning tagastate tehnika ESMASPÄEVAL hiljemalt kella 10:00-ks. 

MONDAY -35% soodsam

Esmaspäevad on püsiva soodustusega -35%. Soodustus kehtib kui broneering on tehtud esmaspäevaks alates 11:00 ja tagastus teisipäeval kella 10:00-ks.

Too renditehnika alati õigeaegselt tagasi, teise kliendi töö võib selle taga oodata ja kannatada. Soovi korral saab tehnika rentimist ka pikendada. Palume sel juhul alati helistada +372 5572 339 ja küsida, kas see on võimalik. Kui rentnik ei tagasta renditavat toodet õigeaegselt, on rentnikul õigus küsida täiendavat renditasu üle läinud aja eest.

Rendihindu näete meie veebilehelt kui lisate tooted ostukorvi ja määrate rendi alguse ja tagastamise kuupäevad ning kellaajad.

 

Kuidas saab tehnikat broneerida?

Renditehnikat saate broneerida:

  1. Otse veebilehel – kui lisad tooted ostukorvi ja määrad rendiperioodi, näed kohe ka tehnika saadavust ning hinda.
  2. Veebilehe vasakus nurgas on meil Chati-moodul, millele vastame operatiivselt, tehnika saadavuse ja hinna osas
  3. Tehnikat saab bronerida ka telefonil +372 5572 339 või +372 5389 5283

 

Lepingu sõlmimine ja tagatisraha

Rentnikuga sõlmitakse ühekordne või tähtajatu leping. Tähtajatu lepingu puhul saab rentnik tehnikat rentida, ilma et peaks iga kord uuesti lepingut sõlmima. Lepingut saab sõlmida nii digitaalselt ID kaardiga allkirjastades või kohapeal paberil. Operaator Kõps OÜ-l on õigus küsida renditava toote eest ettemaksu renditava toote turuhinna ulatuses.

NB! Alates 15. aprillist 2017 saadetakse tehnika broneerimiseks ettemaksuarve. Juhul kui tehnika rentimisest loobutakse, palume ette teatada vähemalt 24 tundi. Vastasel juhul ei toimu raha tagastamist, ettemakstud rahasumma arvestatakse järgmise rendiperioodi summast maha.

 

Renditoodete tagastamine

Renditoodete tagastamisel kontrollivad osapooled tehnika seisukorda ja komplektsust. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletul ümberkäimisel on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Samuti kuulub hüvitamisele kaotamise või purunemise puhul renditehnikaga kaasasolevad kotid, vutlarid, objektiivi korgid jm lisaseadmed. Kasuta ja hoia renditehnikat nii nagu enda oma!

 

Püsikliendi soodustus

Operaatorkops.com püsikliendi staatusesse kuuluvad need eraisikud ja firmad, kes on vähemalt korra:

  • rentinud foto- või videotehnikat,
  • sooritanud ostu 35mm.ee e-poest või salongist
  • tellinud fotosid elavadpildid.ee kaudu

Kui tundsid ennast ära, saad tehnikat rentida -15% soodsamalt.

Sinu Operaator Kõps!