Näitan kõiki 19 tulemust

Show All

“35mm Stuudio” rentimine

"35mm Studio" on mõeldud just sinule. Ruumi on palju, tervelt 120 ruutmeetrit, lae kõrgus 3.2 meetrit. Stuudios on meigiruum 20 ja stuudioruum 100 ruutmeetrit. Valgusega kirjutamiseks on kasutusel nii püsivalgused kui klassikalised stuudiovälgud, lai valik värvilisi ja temaatilisi foone, peegeldid, reflektorid ja beauty dishid. Mõnus musasüsteem ning õdus meigi ja chilli tuba. Fotostuudios on olemas ka voodi, mida saab kasutada rekvisiidina. Stuudio sobib ka videovõteteks ning podcasti salvestamiseks, kuna asub mõnusas vaikses nurgakeses. Stuudio asub Tallinnas Tulika põik 4 II-korrus ruum 228. Küsimuste ja broneerimise korral kirjuta pro@35mm.ee või helista +372 5389 5283

Stuudio varustus

4 x Godox 600W stuudiovälku 2 x Aputure Nova P300C RGBWW Softlight püsivalgustit 2 x Godox 120cm DEEP Octasoftboksi 2 x Godox 40 x 180cm Stripsoftboksi 1 x Aurora DEEP Reflect Zoom 180cm softboks 1 x Godox 80cm Octaboks 1 x Godox Beauty dish 50cm 2 x Godox taustareflektorit 1 x Godox Snoot 3 x Godox Standart reflektor 1 x Godox raamiga peegeldi 1,5m x 1m 4 x Erisuuruses peegeldit 3 x Godox Xpro välgusaatjat (Sobivad Sony, Canon, Nikon, Pentax ja Panasonic kaameratele.  

35mm Podcast stuudio rentimine

"35mm Podcast Stuudio" asub Tallinnas Tulika põik 4-228, stuudiot on võimalik rentida 24h. Broneeri aeg telefonis +372 5572 339, veebi chatis või saada e-mail info@operaatorkops.com Podcasti stuudios on olemas kõik kvaliteetse heli salvestamiseks, ruum on isoleeritud välismüra eest. Soovi korral saad teha saadet kuni 4 mikrofoniga, lisada Zoomi, Skype või muu kanali kaudu külalisi, miksida saadet "kõllidega". Saade salvestub otse mälukaardile, materjali saate kohe kopeerida kõrval olevasse arvutisse, soovi korral töödelda helifaili ja laadida ülesse podcast keskkonda. Komplekti kuulub: 1 x Rode RoadCaster PRO helipult 4 x Rode Podmic mikrofoni 4 x Sony MDR-7506 kõrvaklapid 4 x Sontronics Elevate lauastandi 4 x XLR- juhet 1 x Apple Imac

HINNAKIRI

9:00-00:00 - 28.90 EUR/tund 00:00-9:00 - 19.90 EUR/tund

DJI Mic 2 (2TX + 1RX + laadimiskarp)

 • 32-bit Float salvestus
 • Aktiivne mürasummutus
 • 250m tööraadius
 • 14h sisemälu salvestus
 • 18h aku kestvus
 • Vastuvõtja ühildub nii kaameraga, kui ka telefoniga (iPhone, Android)
 • Saatja ühildub ka telefoniga otse Bluetooth kaudu (video allpool)
 • Dual-Channel või mono channel salvestamine
 • Mugav ja kompaktne
 • 39×39×22.3 mm
 • Väike ja mugav 1.1" touch ekraan

Godox Movelink M2 2.4GHz juhtmevaba mikrofon

Juhtmevaba mikrofoni süsteem ühe saatja ja kahe vastuvõtjaga (mikrofoniga).  Süsteemi võimalik ühendada nii nutitelefonidega kui foto- ja videokaameratega. Sobib hästi ka gimbali peal töötava kaamera juurde, kuna kaalub ainult 26 grammi. Töökaugus kuni 50m, aku kestvus kuni 6 tundi.

HOLLYLAND Lark C1 Duo Wireless Lavalier mikrofon USB-C (Android telefon)

Lihtne ja mugav juhtmevaba mikrofon Iphone-le ja Ipadidele intervjuude ja podcastide tegemiseks. Maksimaalne töökaugus 200 meetrit, aku kestvus tööhoos kuni 8 tundi. Komplektis üks saatja ja 2 vastuvõtjat, seega saab teha ka intervjuu vormis helisalvestust. Kasuta mugavaks salvestamiseks ja helinivoode jälgmiseks Hollylandi "LarkSound App".

HOLLYLAND Lark C1 Solo Wireless Lavalier mikrofon (iPhonele, Ipadile)

Lihtne ja mugav juhtmevaba mikrofon Iphone-le ja Ipadidele intervjuude ja podcastide tegemiseks. Maksimaalne töökaugus 200 meetrit, aku kestvus tööhoos kuni 8 tundi. Kasuta mugavaks salvestamiseks ja helinivoode jälgmiseks Hollylandi "LarkSound App".

HOLLYLAND Lark Max dual juhtmevaba mikrofoni süsteem

  Hollylandi uusim juhtmevaba mikrofonide süsteem Lark Max pakub stuudiokvaliteediga heliedastust kuni 250 meetri raadiuses. Tänu unikaalsele MaxTimbre mikrofonile ja täiustatud Environmental Noice Cancellation (ENC) tehnoloogiale kõlab teie salvestis nii, nagu oleks see stuudios lindistatud. Hollyland Lark Max seab heli kvaliteedile uue standardi, pakkudes võrratult rikast ja selget heli. Saatjal on 8 GB sisseehitatud mälu, mis mahutab kuni 14 tundi varusalvestust – te ei pea muretsema intervjuude, vlogide, podcastide jt helisalvestiste võimaliku kvaliteedikao pärast.  

Rode Wireless PRO

 • Kristallselge ja stabiilne heli kuni 260 m ulatuses
 • 32-bit float seadmesisene salvestamine
 • Timecode funktsioon
 • 32GB sisemälu (40h materjali)
 • Aku kestvus 5h (laadmiskarbiga 14h)
 • Komplektis 2x lavaliere mikrit
 

Shure BLX24E Juhtmevaba mikrofonikomplekt

Shure BLX24E/PG58 M17‌ professionaalne mikrofonikomplekt, kuhu kuulub: PG58 juhtmevaba mikrofon külgeehitatud BLX 2 mirkofoni saatja ja BLX 4 vastuvõtja. PG58 mikrofon on Kardioid mikrofon, mille põhitööala on otse mikrofoni ees, mistõttu vähendatakse erinevat helikaja. BLX-2 mikrofonisaatjal on automaatne sagedustuvastaja, mis teeb ühendamise saatja ja vastuvõtja vahel ülimalt lihtsaks ja kiireks. BLX 4 helivastuvõtja, millele saab korraga ühendada kuni 12 samasüsteemi saatjat. Tänu kiirele sagedusotsijale, on võimalik parim sagedus leida sekunditega.