Näitan kõiki 21 tulemust

Show All

77mm, K&F Concept variable ND2-400 hallfilter (1-9 stops)

77mm keermega hallfilter, mis võimaldab valgust takistada 1-9 stopi võrra. 77mm filtrit saab keerata ka väiksema diameetriga objektiivide ette. Küsi julgelt nõu.

K&F Concept 95mm VND hallfilter (1-9 stops)

  95mm keermega hallfilter, mis võimaldab valgust takistada 1-9 stopi võrra. 77mm filtrit saab keerata ka väiksema diameetriga objektiivide ette kasutatades step up rõngaid. Küsi julgelt nõu.

K&F Concept Black Mist 82mm Filter 1/4 + ND2-ND400 Variable ND Filter (VND)

  82mm keermega Blacck Dissusion 1/4 VND hallfilter annab videole CINEMATIC LOOKi, samuti võimaldab valgust takistada 1-9 stopi võrra. 82mm filtrit saab keerata ka väiksema diameetriga objektiivide ette kasutatades step up rõngaid. Filter teeb Highlightid pehmemaks, vähendab kontrasti. Asendamatu filter filmimiseks, kontrollimaks valgust kogu video protsessi käigus.

K&F Concept White Pro Mist Filter

  82mm efektifilter. Sobib ka väiksema läbimõõduga objektiividele step-up rõngastega. Näited filtri efektist on vaadatavad toote galeriist. Saab tulla ka kohapeale proovima

Prism 82mm Starlight Glare Filter

  Starlight 82mm efektifilter. Sobib ka väiksema läbimõõduga objektiividele step-up rõngastega. Näited filtri efektist on vaadatavad toote galeriist.

Prism Glass 77mm, käeshoitav filter

  77mm käeshoitav efektifilter. Näited filtri efektist on vaadatavad toote galeriist. Saab tulla ka kohapeale proovima

Prism lens FX – 77mm Kaleidoscope prism

Kaleidoskoop efekti loomine nii fotograafias kui videograafias. Erinevate fookuskaugustega on efekt erinev. Soovitatav kasutada avadega F1.4-2.8. Võimalik kasutada 77mm filtrit ka väiksemate keermega objektiiviga.

Prism Lens FX – Centrefield split filter 77mm

Filtri keskosa jäädvustab terava kujutise joonena, ääred udutatud +4 dioptrilise läätsega. Soovitatav kasutada fookuskaugustel 35mm-85mm ning avaga F1.4-2.8. Võimalik kasutada 77mm filtrit ka väiksemate keermega objektiiviga.

Prism Lens FX – Chromatic flare filter 77mm

Lisa fotole loominguline sära. Sobib inimeste ja ka maastiku pildistamiseks või filmimiseks. Võimalik kasutada 77mm filtrit ka väiksemate keermega objektiiviga.

Step-up rõnga torn

  Erinavas suuruses step-up rõngad, et oleks võimalik sobitada erinevaid filterid erinevate objektiivide ette.

Step-up rõngad

  Erinavas suuruses step-up rõngad, et oleks võimalik sobitada erinevaid filterid erinevate objektiivide ette.