Näitan kõiki 35 tulemust

Show All

Fringer EF-NZ (FR-NZ1) adapter

Adapter, mis teeb võimalikuks Canoni EF/EF-S ja Sigma EF bajeonetiga objektiivide kasutamise Nikon Z hübriid kaamerate ees. Sobib kindlasti Z6, Z7, Z50, Z5, Z6 II, Z7 II ja uuematele Z-bajonetiga Nikoni hübriidkaameratele.

Helios 44M 58mm F2.0 (manual)

Mõnusa iseloomuga 58mm fookuskaugusega optika sobib suurepäraselt videotöödeks ja pildistamiseks. Vintage objektiiv M42 keermega. Saab adapteriga panna Canon RF, Canon EF, Sony E-mount, Fujifilm X-mount kaamerate ette.

Helios 44M-6 58mm F2.0 (manual)

Mõnusa iseloomuga 58mm fookuskaugusega optika sobib suurepäraselt videotöödeks ja pildistamiseks. Vintage objektiiv M42 keermega. Saab adapteriga panna Canon RF, Canon EF, Sony E-mount, Fujifilm X-mount kaamerate ette.

Jupiter-9 85mm F2.0 (manual)

Mõnusa iseloomuga 85mm fookuskaugusega optika sobib suurepäraselt videotöödeks ja pildistamiseks. Vintage objektiiv M42 keermega. Saab adapteriga panna Canon RF, Canon EF, Sony E-mount, Fujifilm X-mount kaamerate ette.

Laowa 100mm F2.8 2x Ultra Macro APO (Sony-E)

  100 mm fookuskaugus on ideaalne makrofotograafia jaoks ja see objektiiv pakub laiemat suurendusvahemikku 2:1 kuni lõpmatuseni, erinevalt teistest turul olevatest 100 mm makroobjektiividest, mis suudavad teravustada ainult kuni 1:1. See tähendab, et fotograafid saavad jäädvustada erineva suurusega objekte, andes neile rohkem loomingulist vabadust. Objektiivil on ka apokromaatiline (APO) disain, mis tagab kristallteravate piltide jaoks minimaalse kromaatilise aberratsiooni.

Mir-20M MC 20mm F3.5

Mõnusa iseloomuga ülilainurk (96-kraadi diagonaal) optika sobib suurepäraselt videotöödeks ja pildistamiseks. Vintage objektiiv M42 keermega. Saab adapteriga panna Canon RF, Canon EF, Sony E-mount, Fujifilm X-mount kaamerate ette.

Panasonic Lumix G X Vario 35-100mm f/2.8 II POWER O.I.S.

Mitmekülgseks kasutuseks loodud teleobjektiiv, mille läbiv valgusjõuline 2.8 ava muudab selle kasulikuks abivahendiks ka nõudlikes valgustingimustes ja annab märkimisväärse kontrolli teravussügavuse üle. Ava muutmine toimub sujuvalt ja vaikselt, seega on objektiivi hea kasutada ka video filmimisel.

Samyang AF 75mm F1.8 FE (E-mount)

  Spetsiaalselt Sony täiskaader hübriididele disainitud objektiiv. Valgusjõuline, minimaalse kromaatilise aberratsiooniga, tagades parima võimaliku pildikvaliteedi. Suurepärane tulemus ka hämarates tingimustes. Klaasidel lisavääristused tagamaks minimaalsed sisepeegeldused ja võimalikult täpsed värvid.  

Sigma 1.4x Teleconverter TC-1401 (Canon EOS)

Sigma uue põlvkonna kvaliteetne 1.4x telekonverter pikendab objektiivi fookuskaugust 1.4 korda.

Sigma 105mm F1.4 DG HSM Art (Sony-E)

  Lühike telefoto, portree-pikkuses prime, mida eristab ere maksimaalne ava ja täiustatud optiline paigutus. Kiire f/1.4 disain toob palju kasu vähese valgusega töötamiseks ning võimaldab ka ulatuslikku kontrolli teravussügavuse üle objektide isoleerimiseks ja valikulise fookusega töötamiseks. Osana Art-objektiivisarjast on see objektiiv mõeldud ka kõrge eraldusvõimega renderdamiseks ning kasutab FLD- ja SLD-klaasi, et kontrollida kromaatiliste aberratsioonide ja värvide ääristamist, et saavutada märkimisväärset selgust. Lisaks aitab ümar üheksa labaga ava kaasa meeldivale bokeh-kvaliteedile.

Sigma 60-600mm F4.5-6.3 DG DN OS Sport (Sony E)

  Sigma 60–600 mm F4,5–6,3 DG DN OS | Sports on maailma esimene 10-kordne ülitelefoto suum hübriidkaameratele. See pakub silmapaistvat pildikvaliteeti, tolmu- ja pritsmekindlat konstruktsiooni, äsja väljatöötatud teravustamismootorit välkkiire automaatse teravustamise jaoks ja täiustatud stabiliseerimist, mis pakub kuni 7 stoppi käes hoides. Objektiiv on ideaalne valik professionaalsetele spordi-, metslooma-, motospordi- ja lennufotograafidele, kes vajavad suure jõudlusega, vastupidavat ja mitmekülgset tööriista, mida saab kiiresti kohandada vastavalt kiiresti muutuvatele pildistamisolukordadele.

Sigma 70mm F2.8 DG MACRO ART (Sony E)

  Objektiiv on optimeeritud silmapaistva pildi selguse saavutamiseks väikestel töökaugustel. See on tõeline 1:1 elusuuruses makroobjektiiv, mis sobib hästi lähivõtete ja makroobjektide jaoks. Lugupeetud Art-seeria objektiivide liikmena eristub see lühi-telefoto prime ka selle keeruka optilise disaini poolest, mis kasutab kahte FLD elementi, kahte SLD elementi. Super Multi-Layer Coating parandab ka pildikvaliteeti, vähendades läätse helkimist ja varikujutisi, et parandada kontrasti ja värvide täpsust tugevates valgustingimustes. Lisaks aitab ümar üheksa labaga ava kaasa meeldivale bokeh-kvaliteedile.

Sony 12-24mm F4.0 (SEL1224G)

  Ülilai ja mitmekülgne Sony 12–24 mm on paindlik igapäevane lai suum, mida iseloomustavad selle disain ja mitmekülgne jõudlus, mis muudab selle ideaalseks arhitektuuri-, interjööri- ja maastikuobjektide jaoks. Ja G-seeria objektiivina on prioriteediks antud optiline disain, mis aitab konkreetselt vähendada moonutusi ja saavutada kogu kaadri ulatuses teravust, et tagada täpne renderdus ja kõrge resolutsioon.

Sony 16-35mm F4.0 OSS ZA Vario_tessar

  Kompaktne ja ilmastikukindel Sony Zeiss 16–35 mm objektiiv täidab peaaegu kõik fotograafi lainurga vajadused. Paindlikku laiasuumi iseloomustab konstantne f/4 maksimaalne ava, mis teeb sellest ideaalse objektiivi tänavate, maastike, linnapiltide ja muude objektide jaoks, mis nõuavad laia vaatevälja ja suumile omast mitmekülgsust.

Sony 24-105mm F4.0 OSS (SEL24105G)

  Sony lainurk kuni lühitelefoto suum, mis on loodud ideaalseks ühe objektiiviga lahenduseks ja igapäevaseks pildistamiseks. Paindlik fookuskauguse vahemik sobib lahtise püsiva maksimaalse ava, muljetavaldava optika ja intuitiivse käsitsemisega, et muuta see sobivaks objektiiviks, tänavaobjektide, reisimise ja sündmuste pildistamiseks.

Sony 50mm F1.2 FE G-Master (SEL50F12GM)

  Ühendades kiiruse, mitmekülgsuse ja kvaliteedi, on Sony FE 50 mm f/1.2 GM tavapikkuses fiksobjektiiv, mis muudab võimeka f/1.2 disaini ja täiustatud optika, jäädes samas kaasaskantavaks ja kergeks igapäevaseks pildistamiseks. G Master objektiivina on eraldusvõime ja bokeh esmatähtsad ning see 50 mm f/1.2 sisaldab ka keerukat teravustamissüsteemi, mis sobib nii fotode kui ka video vajadustega, ning usaldusväärset füüsilist disaini, mida on intuitiivne kasutada ja mis on piisavalt vastupidav töötamiseks karmides keskkondades.

Sony 85mm F1.4 GM (SEL85F14GM)

  85mm, mida sageli nimetatakse portreefotode jaoks ideaalseks fookuskauguseks, on kiire lühi-telefoto parim objektiiv, mida eristab meelitav vaateväli, täiustatud optika ja võime isoleerida väikese teravussügavusega objekte. Ka G Master objektiivina pakub see objektiiv rafineeritud teravust ja bokeh-kvaliteeti, toetades meeldivat pildikvaliteeti, mis sobib hästi portreede, sündmuste ja muude olukordade jaoks, kus fookuse juhtimine on esmatähtis.

Sony 85mm F1.8 FE (SEL85F18)

  Sony 85 mm f1.8 FE objektiiv – Sony E Mounton tipptasemel objektiiv, mis pakub erakordset jõudlust ja funktsioone professionaalsetele fotograafidele ja videograafidele. Selle objektiivi üks silmapaistvamaid omadusi on selle kompaktne ja kerge disain, muutes selle väga mobiilseks. See sobib ideaalselt α7 seeriaga, pakkudes portreede, sündmuste ja muu jaoks täiuslikku kaasaskantavuse ja kõrge pildikvaliteedi kombinatsiooni. Sony 85 mm f1.8 FE objektiivil on ka vaikne ja täpne teravustamise fookus tänu kahekordsele lineaarsele mootorisüsteemile, mis juhib otse objektiivi teravustamismehhanismi ilma sekkuvate käikudeta. See tagab täpse ja vaikse töö, mistõttu sobib nii filmide kui ka piltide jaoks.

Sony Carl Zeiss 55mm F1.8

  Fantastiline resolutsioon ja valgusjõulisus. Professionaalsele fotograafile sobiv töövahend, millele kantud Zeiss T* peegeldusvastane kate minimeerimaks peegeldusi. Samuti on objektiivil kolm asfäärilist elementi moonutuste vähendamiseks. Lineaarne autofookusmootor, kiire autofookus. Tolmu – ja niiskuskindel ning kauni bokeh’ga. Sobib nii filmimiseks kui pildistamiseks.

Sony E PZ 18-105mm F4 G OSS

  Sony 18–105 mm F4 – Sony E on ideaalne objektiiv kõigi teie erinevate pildistamisvajaduste jaoks. Selle objektiiviga ei pea te võtte ajal muretsema objektiivide vahetamise pärast, mis võib aeglustada ja mõjutada piltide kvaliteeti. Olenemata sellest, kas jäädvustate fotosid või videoid, piisab selle G-objektiivi 18–105 mm suumivahemikust (täiskaaderkaamera puhul 27–157,5 mm) ja erakordsest kvaliteedist enamiku pildistamisolukordade jaoks. Lisaks on teil ka sujuv Power Zoom.

Sony FE 100-400mm F4.5-5.6 GM OSS (SEL100400GM)

  Nagu kõigi G Master objektiivide puhul, säilitab see täiskaaderobjektiiv Sony kõrge resolutsioon. See pakub erakordset pildikvaliteeti, muutes selle professionaalsete fotograafide lemmikuks. Lisaks muudab selle kerge ja kaasaskantav disain suurepäraseks valikuks liikvel olles. Sellel on ka mitmesugused professionaalsed funktsioonid ja kohandamisvõimalused, muutes selle erakordselt võimsaks tööriistaks nii entusiastidele kui ka professionaalidele.

Sony FE 16-35mm F2.8 G-Master

  Sony kiire ja kõrge resolutsiooniga suumobjektiiv, mis sobib suurepäraselt mitmesuguste objektide jäädvustamiseks erakordse selguse ja kontrastsusega. See objektiiv on osa G Master (GM) seeriast, mis on tuntud oma suurepärase jõudluse ja täiustatud tehnoloogiate poolest.

Sony FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS

  Sony FE 200–600 mm f/5,6–6,3 G OSS, mis hõlmab mitmekülgset telefoto vahemikku, on paindlik suum, mis sobib ideaalselt looduse, loomade ja spordi jaoks. Selle hästi ümardatud supertelesuumi prioriteediks on selle pikk ulatus koos tagasihoidliku maksimaalse avavahemikuga, mis annab suhteliselt kerge ja kaasaskantava disaini ning G-seeria objektiivina on ka optiline kvaliteet ja teravustamiskiirus väga head.

Sony FE 20mm F1.8 G (SEL20F18G)

  EISA 2020-2021 parima lainurga auhinnaga pärjatud valgusjõuline, terav ning kiire fokuseerimisega Sony FE 20mm F1.8 G on loodud Sony E-bajonetiga täiskaader hübriidkaameratele, sobib ka poolkaader kaameratele. Suurepärane valik videograafile gimbalivõteteks (373 grammi) ja fotograafidele maastiku ja arhitektuuri pildistamiseks.

Sony FE 24mm F2.8 G

  Sony FE 24mm F2.8 G-seeria lainurk fiksobjektiiv pakub oma kompaktses ja kerges keres ülimat pildikvaliteeti ja kaunist bokeh efekti. Kiire, täpne ja vaikne automaatne teravustamine on ideaalne nii piltide kui ka filmide tegemiseks.

Sony FE 50mm F1.8 E-mount

  Valgusjõuline, terav ning varustatud uusimate tehnoloogiatega. Sony FE 50mm f/1.8 loodud Sony E-bajonetiga täiskaader ning poolkaader hübriidkaameratele. See pakub korralikku pildikvaliteeti, suurepärast kontrolli teravussügavuse üle ning mugavust pildistada ja filmida nõrkades valgusoludes.

Sony FE 90mm F2.8 Macro G OSS (SEL90M28G)

  ony E-bajonetiga telemakro objektiiv, mil on integreeritud pildistabilisaator, G seeria optika ning 1:1 suurendusega. Lisaks on sel objektiivil suurepärane bokeh tänu 9-labalisele avale. Sel objektiivil on ka silmapaistev optiline võimekus kogu teravustamiskauguse ulatuses just tänu ujuvale teravustamismehhanismile.  

Sony G Master 50mm F1.4 (SEL50F14GM)

  Kerge ja kompaktne G Master™ 50 mm objektiiv Sony uusim tehnoloogia toob Sinuni kompaktses ja kerges korpuses erakordse lahutusvõime ja lummava bokeh-efekti. Ainulaadne autofookus, sujuv kasutamiskogemus ja vastupidav konstruktsioon teevad sellest objektiivist suurepärase kaaslase näiteks portreede ja pulmade jäädvustamiseks, kuid ka videote tegemiseks.

Sony Zeiss 35mm F1.4 FE (SEL35F14Z)

  Valgusjõuline, terav ning varustatud uusimate tehnoloogiatega. Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA on loodud Sony E-bajonetiga täiskaader ning poolkaader hübriidkaameratele. See pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, suurepärast kontrolli teravussügavuse üle ning mugavust pildistada ja filmida nõrkades valgusoludes.

Viltrox 20mm F1.8 PFU ASPH

  ülilai prime objektiiv Sony E-kinnitusega kaameratele. Lainurga disain ja kiire f/1.8 maksimaalne ava muudavad selle hästi sobivaks astrofotograafia kasutamiseks, samuti maastiku-, interjööri- ja arhitektuuripildistamiseks. Selle optiline disain sisaldab mitmeid asfäärilisi ja madala dispersiooniga elemente, mis vähendavad sfäärilisi ja kromaatilisi aberratsioone teravate, hästi korrigeeritud kujutiste ja täpse värviedastusega. Objektiivil on käsitsi teravustamise disain, mis võimaldab töötada kuni 9,8-tolliste objektidega, ja selle 14 labaga diafragma aitab kaasa meeldivale bokeh-kvaliteedile.

Viltrox EF-E II AF adapter 0.71 (Speed Booster) / Canon EF to Sony E

Viltrox EF-E II (speed Booster) mõjub vastupidiselt telekonverteritele, ta suurendab ava 3 f-stoppi. Sobib Canon EF objektiivide kasutamiseks Sony E-mount poolkaaderkaamerate ees. Sobib täis- ja poolkaader keredega. Operaator Kõps ei vastuta tehnika kasutamise mitteoskamatusest tingitud probleemide eest.