Feelworld T756 on 7 tollise diagonaaliga videomonitor. Monitoril on 323PPI IPS LCD paneel, mis on võimeline kuni 1900 x 1200 resolutsiooniga videopilti edastama. Tugev 1200:1 kontrast ja 450cd/m² eredusega paneel on lihtsasti vaadeldav nii sise kui välistingimustes.
Atem Mini Pro mudel võimaldab teha live-streami ja lihtsalt salvestust koos multiview funktsiooniga, kus näed erinevate kaamerate pilte, mille alusel saad otsustada, millal lülitada teise kaamera vaate peale. Samuti võimalik edastada ühe kaamerana arvutis toimuvat.
Atem Mini Pro külge saab USB-C otsaga ühendada välise kõvaketta, kuhu salvestatase videolindistus.
Spyder X2 Ultra ekraanikalibraator on ülioluline abimees nii fotograafidele, videograafidele kui ka disaineritele ja sisuloojatele - fotosid ja videosid tuleb töödelda nii, et värvid ja ülemineku toonid oleksid kõikides meediumitest vaadates korrektsed. Pulmakleit peab olema fotodel valge, mitte kollane :)
X2 mudel võimaldab kalibreerida ka HDR-võimekusega monitore, mille heledus on kuni 2000 niti.
Seade ühendub arvutiga USB-C või USB-A juhtme kaudu
Datacolor Spyder tarkvara
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.