Näitan kõiki 30 tulemust

Show All

Easyrig 2.5

  Süsteemil on ergonoomiline disain, mis vähendab staatilist koormust kaela- ja õlalihastele ning kannab selle üle puusadele. Tugisüsteemi kasutades saate filmida õlgade, puusade ja põlvede tasemel. Kangas ja polster on valmistatud hingavast materjalist, et suurendada mugavust.

Genesis C1 + BH-34 kuulpea

Kergekaaluline, väga multifunktsionaalne reisistatiiv. Reguleeritava pikkusega jalgade liigendite vahel on tihendid mis takistavad mustuse ja niiskuse sattumist sektsioonide vahele. Kusjuures ühte statiivi jalgadest saab eraldi kasutada monopodina. Komplekti kandevõime on 10kg.

Genesis C3 + BH-34 kuulpea

Kergekaalulisest ja kvaliteetsest süsinikfiibrist statiiv, mille suur kandevõime avaldab väikest kaalu arvestades tõsiselt muljet (max 15kg). Reguleeritava pikkusega jalgade liigendite vahel on tihendid mis takistavad mustuse ja niiskuse sattumist sektsioonide vahele. Kusjuures ühte statiivi jalgadest saab eraldi kasutada monopodina.

Sirui ET-2204 + E-20 statiiv kuulpeaga

Kerge ja kompaktne statiivikomplekt fotograafile, kes kannab statiivi palju kaasas . Statiivi jalad pöörduvad 180°, et saavutada veel kompaktsem seisund. Lühikese kesksamba saab keerata teistpidi, kui on tarvidus nt eriti madalateks makrovõteteks. Jalgade otsad on valmistatud alumiiniumsulamist.

Sirui SH15 videostatiiv

Fluidpeaga alumiiniumist videostatiiv Sirui SH25 süsteem sisaldab kerget 2-astmelist alumiiniumist statiivi koos 75 mm kausi ja kompaktse vedelikupeaga, mille kandevõime on 11kg. Suurema stabiilsuse tagamiseks on sisseehitatud keskmise taseme laotur ning töökõrgus jääb vahemikku 78–155. Suured, statiivi jalgadel olevad keerdjalgade lukud võimaldavad kõrgust kiiresti ja lihtsalt reguleerida.  

Sirui SH25 videostatiiv

Fluidpeaga alumiiniumist videostatiiv Sirui SH25 süsteem sisaldab kerget 2-astmelist alumiiniumist statiivi koos 75 mm kausi ja kompaktse vedelikupeaga, mille kandevõime on 11kg. Suurema stabiilsuse tagamiseks on sisseehitatud keskmise taseme laotur ning töökõrgus jääb vahemikku 91–190". Suured, statiivi jalgadel olevad keerdjalgade lukud võimaldavad kõrgust kiiresti ja lihtsalt reguleerida.